Medarbejdere

Julie-Kolind_1-scaled.jpg

Julie Kolind

Direktør

 

Tlf.: +45 4012 4554

Mail: jk@studenterhusaarhus.dk

Niels-scaled.jpg

Niels Overgaard

Driftschef

Studenterbaren / Studiecaféen 

Tlf.: +45 2331 2772
Mail: niels@studenterhusaarhus.dk

Lisbeth-scaled-e1715696007592.jpg

Lisbeth Nielsen

Regnskabsansvarlig

Regnskab / Fakturering

Tlf.: +45 2639 5097
Mail: lisbeth@studenterhusaarhus.dk

Sigrun2-scaled-e1715696094402.jpg

Sigrun Schaumburg-Müller

International Koordinator

Internationale studerende / EU-samarbejde / ESN Aarhus / Sprogundervisning

Tlf: +45 5045 6696
Mail: sigrun@studenterhusaarhus.dk

Tenna-scaled.jpg

Tenna Duch Schaldemose

Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Internationale talenter

Tlf: +45 5123 5821
Mail: tenna@studenterhusaarhus.dk

Liv-scaled.jpg

Liv Kappel

 
Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Erhvervsgruppen

Tlf.: +45 4012 4556
Mail: liv@studenterhusaarhus.dk

Sarah-scaled.jpg

Sarah Houlberg Sørensen

Kommunikations- & Frivilligansvarlig

Kommunikation / Jobportal / Frivillig rekruttering og trivsel

Tlf.: + 45 29 70 28 58

Mail: sarah@studenterhusaarhus.dk

IMG_0208-scaled.jpg

Amanda Louise Williams

Kommunikations- & SoMe-ansvarlig

Kommunikation / Sociale Medier / Markedsføring 

Tlf.: +45 40 90 40 64
Mail: amanda@studenterhusaarhus.dk

Mathias-2-scaled-e1715696372888.jpg

Mathias Folke Madsen

Kultur- & Eventkoordinator

Kulturarrangementer / Offentlige events / Kulturgruppen

Tlf.: +45 21 13 75 30
Mail: mathias@studenterhusaarhus.dk

 

Ronja-Salling-scaled.jpg

Ronja Salling

Eventmanager

Lokalebooking / Private events

IMG_1054-scaled.jpg

Shixuan He

 Studentermedhjælper

Fotografi / Video / International & Kommunikation

IMG_3015-scaled.jpg

Sasha Blatchley Hansen

 Praktikant

Kommunikation / Events