Kontakt

Har du et spørgsmål eller en god idé? Så kontakt os!

Ring til os på 86 18 30 21 eller find én af vores medarbejdere herunder.

 

Vi glæder os til at høre fra dig!

Studenterhus Aarhus

Nordre Ringgade 3

8000 Aarhus C

Tlf.: 8618 3021

Kontor- og telefontid:

Mandag – torsdag: 10.00-16.00

Fredag: 10.00-15.00

Medarbejdere

Julie Kolind

Direktør

Tlf.: +45 4012 4554
Mail: jk@studenterhusaarhus.dk

Niels Overgaard

Driftschef

Studenterbaren / Lokaler  / Drift

Tlf.: +45 2331 2772
Mail: niels@studenterhusaarhus.dk

Lisbeth Nielsen

Regnskabsansvarlig

Regnskab / Fakturering

Tlf.: +45 2639 5097
Mail: lisbeth@studenterhusaarhus.dk

Janus Priess

Kommunikationsansvarlig

Kommunikation / Marketing / Presse

Tlf.: +45 4090 4064
Mail: janus@studenterhusaarhus.dk

Sigrun Schaumburg-Müller

International Koordinator

Internationale studerende / EU-samarbejde / ESN / Sprogundervisning

Tlf.: +45 5045 6696
Mail: sigrun@studenterhusaarhus.dk

Liv Kappel

Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Erhvervsgruppen

Tlf.: +45 4012 4556
Mail: liv@studenterhusaarhus.dk

Heidi Nannberg

Producent & Programlægger

Kultur / Musik / Foredrag / Teknik

Tlf.: +45 2113 7530
Mail: heidi@studenterhusaarhus.dk

Tenna Duch Schaldemose

Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Internationale talenter

Tlf.: +45 5123 5821
Mail: tenna@studenterhusaarhus.dk

Sarah Houlberg

Kommunikationsmedarbejder

Studentermedhjælper / Kommunikation

Daniel Mansoor

Alexander Lam

Praktikant

Erhverv / Kommunikation / Research

Ada Zhou

Praktikant

Internationalt / Kommunikation / Events