Medarbejdere

Sekretariat

Julie Kolind

Direktør

 

Tlf.: 
Mail: jk@studenterhusaarhus.dk

Niels Overgaard

Driftschef

Studenterbaren / Lokaler  / Drift

Tlf.: +45 2331 2772
Mail: niels@studenterhusaarhus.dk

Janus Priess

Marketingkoordinator

Marketing / Kommunikation /Sponsorater

Tlf.: +45 4090 4064
Mail: janus@studenterhusaarhus.dk

Lisbeth Nielsen

Regnskabsansvarlig

Regnskab / Fakturering

Tlf.: +45 2639 5097
Mail: lisbeth@studenterhusaarhus.dk

Sigrun Schaumburg-Müller

International Koordinator

Internationale studerende / EU-samarbejde / ESN / Sprogundervisning

Tlf.: +45 5045 6696
Mail: sigrun@studenterhusaarhus.dk

Liv Kappel

Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Erhvervsgruppen

Tlf.: +45 4012 4556
Mail: liv@studenterhusaarhus.dk

Heidi Nannberg

Producent & Programlægger

Kultur / Musik / Foredrag / Teknik

Tlf.: +45 2113 7530
Mail: heidi@studenterhusaarhus.dk

Tenna Duch Schaldemose

Erhvervskoordinator

Erhvervsmedlemskab / Erhvervssamarbejde / Internationale talenter

Tlf.: +45 5123 5821
Mail: tenna@studenterhusaarhus.dk

Sarah Houlberg

Kommunikationsmedarbejder

Studentermedhjælper / Kommunikation

Daniel Mansoor

Alexander Lam

Praktikant

Erhverv / Kommunikation / Research

Ada Zhou

Praktikant

Internationalt / Kommunikation / Events